Orgonit pyramida s hexagramem cca 6cm

Orgonit pyramida cca 6cm s hexagramem,plus obsidián,měděná květinové koule ,dole s listovým zlatem.Orgonová pyramida má schopnost nasměrovat energii a zlepšovat okolí těch, kteří ji používají
Zobrazit více
698 Kč (31,73 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

 Orgonit pyramida s hexagramem cca 6cm

Proč potřebujete Orgonitovou pyramidu?

 Léčivé krystaly pyramid Orgonit jsou známé svými silnými léčivými vlastnostmi pro ducha, mysl a tělo. pomáhá rozptýlit negativní elektronický náboj a přináší pozitivní energii do vašeho systému čakry. Funkce čaker spočívá v tom, že tuto energii spřáhne a přitáhne k udržení rovnováhy duchovního, duševního, emocionálního a fyzického zdraví těla.

Šesticípá hvězda hexagram/ hvězda stvoření/působí jako ochranný štít proti negativním vnějším vlivům,ochraňuje před nezdarem dodává energii  a posiluje životní sílu.  Květinová koule symbolizuje dokonalost a lásku. Obsidián zároveň symbolizuje zdraví a stabilitu a věčné štěstí.

 Z přírodního obsidiánu, hexagramu, měděné květinové koule, dole smíšené s listovým zlatem. Povrch je vyroben z pryskyřice. Velikost cca: 6 × 6 cm.  

Domácí dekorace FengShui - Orgonová pyramida má schopnost nasměrovat energii a zlepšovat okolí těch, kteří ji používají. Vyvinuto pro vytvoření harmonického pocitu Feng Shui doma i v kanceláři. Feng Shui znamená přinést do vašeho domova pocit podobný Zenu a využít prostor a rozložení pro vytvoření pocitu vyrovnanosti a jasnosti. Protože energetické kameny podporují rafinovanou koncentraci a pomáhají zbavit se odložení práce.

Jak orgonit funguje?

Všechno to začalo s Dr. Wilhelmem Reichem, objevitelem éterické energie, kterou později nazval v angličtině „orgone“. Éterická energie je stále přítomna ve vzduchu, který vás obklopuje. Tato energie se nazývá životní energie, chi, prána 4. dimenzionální energie nebo Reiki. Mechanismus působení orgonitu je, že může přitáhnout a odrazit orgonovou energii pomocí organické pryskyřice zatímco kovová část ji naopak odpuzuje. Série přitažení a odpuzení uvnitř orgonitu generuje vyváženou éterickou energii, která je prospěšné pro vaše zdraví. Dr. Wilhelm Reich byl schopen prokázat léčivé účinky jeho objevu, když využil těchto energií k léčení svých pacientů s rakovinou tak, že jen museli sedět uvnitř orgonového akumulátoru při řadě procedur. Manželé Don a Carol Croftovi, pak tento objev vylepšili tím, že vytvořili tvary orgonitů, které nyní můžete mít na stole a tak převést všechnu negativní éterickou energii přítomnou ve vašem okolí na pozitivní aniž byste museli sedět v léčebných akumulátorech.

Většinou lidé používají orgonit pro rovnováhu a posílení energetického pole jejich těla, aby jim pomohl zajistit ochranu proti EMP – negativnímu elektromagnetickému záření, generovanému především počítači a mobilními telefony. Orgonit můžete ovšem použít též za účelem:

  • prohloubení meditace a uklidnění mysli. Lze použít orgonit v podobě šperku či pyramidy.
  • intenzivní a zdravý růst rostlin. Lze použít orgonit v podobě pyramidy či stromečku s orgonitem.
  • odstranění negativní energii na určitém místě. Lze použít všechny formy orgonitu.
  • posílení vaši záměrů, životních představ a cílů. Lze použít orgonit ve formě přívěsku, pyramidy či stromečků z polodrahokamů s orgonitovou základnou.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas