Andělská aura křišťál - Brazílie cca 2x3cm

Tromlovaná andělská aura křišťál z Brazílie. Velikost kamene je asi 2x3 cm Křišťál - andělská aura Ovlivňuje myšlenky, které směřuje ke klidu má extrémně silné vibrace směřované především k očistě, posílení a uklidnění aury majitele. Lidé, kteří nosí kamínky při sobě jsou ovlivňováni velkým množstvím vlivů, jak na duševní, tak i na tělesné zdraví.
Zobrazit více
79 Kč (3,59 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Tromlovaná andělská aura křišťál z Brazílie. Velikost kamene je asi 2x3 cm
Křišťál - andělská aura  Ovlivňuje myšlenky, které směřuje ke klidu má extrémně silné vibrace směřované především k očistě, posílení a uklidnění aury majitele. Lidé, kteří nosí kamínky při sobě jsou ovlivňováni velkým množstvím vlivů, jak na duševní, tak i na tělesné zdraví.

 Je kamenem přinášejícím radost, naději a pozitivní pohled na svět kolem nás. Brání před negativními energiemi, čistí a vytváří prostor pro nové věci. Napomáhá sebevyjádření. Zároveň některým lidem může přinášet velmi živé sny během  spánku.

Čistíme v tekoucí vodě a nabíjíme na slunci.

Andělská aura (nebo také Aqua aura) je přírodní křišťál potažený některým z ušlechtilých kovů, který vytváří jeho charakteristický duhový lesk. tyto vzácné kovy posilují léčivé vlastnosti křišťálu.

 Duhová aqua aura dobíjí člověka pozitivní energií, odstraňuje blokády ve vztazích, dokáže odstranit karmickou zátěž či karmický dluh z předchozích generací pro generaci budoucí. Aqua aura je symbolem zdraví, úspěchu a bohatství. Posiluje energetická centra a imunitu, ochraňuje před zářením, elektrosmogem a geopatogenními zónami. Odráží negativitu, je účinnou ochranou proti psychickým útokům.Pomáhá vidět krásu kolem nás, povznáší ducha a podporuje přirozenou radost, naději a optimismus 

Křišťál podle pověstí přináší a podporuje například: Partnerství, Inspiraci, Intuici, Rozhodnost, Moudrost, Optimizmus, Rovnováhu a Vyrovnanost. Je také vhodný pro meditace a vyrovnávání energie Jing-Jang.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Kozoroh, Vodnář

Očisťuje duši a harmonizuje celé naše tělo. Má kladný vliv na posilování partnerství. Přináší nám inspiraci, vnitřní mír, moudrost, optimismus, rozhodnost, vyrovnanost, jasnou mysl. Rozvíjí intuici, telepatické schopnosti, trpělivost,  Vyrovnává Jing-Jang energie. Je to vhodný kámen pro meditace, poznání sebe sama nebo očistu karmy.

Křišťál má podle tradic také léčebné vlastnosti například: Mírní bolesti, především nervového původu. Urychluje léčení popálenin a kožních nemocí. Zeslabuje působení UV záření, elektronického smogu, rentgenových a radioaktivních paprsků, patogenních zón. Jeho hlavním přínosem je schopnost očisťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím brání vzniku arterosklerózy, infarktu, angíny pektoris. Příznivý účinek má i při léčení očních chorob. Významné je i jeho použití na ochranu prostor před negativní energií.

Čištění a nabíjení: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas