ARCHANDĚL GABRIEL vykladací karty

ARCHANDĚL GABRIEL vykladací karty Archanděl GABRIEL je andělem naděje, propůjčuje nám sílu jít dál ve chvílích, kdy nám život staví do cesty překážky, nebo když si nevíme rady. Jeho poselství jsou lehce srozumitelná, a i dnes v moderní době nám poskytuje své vedení. Podporuje také ty, kdo působí mezi lidmi jako poslové, například učitele, spisovatele a umělce všeho druhu. Pomáhá také rodičům a všem, kteří vychovávají děti.
Zobrazit více
179 Kč (8,14 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

ARCHANDĚL GABRIEL vykladací karty

 

Archanděl GABRIEL je andělem naděje, propůjčuje nám sílu jít dál ve chvílích, kdy nám život staví do cesty překážky, nebo když si nevíme rady. Jeho poselství jsou lehce srozumitelná, a i dnes v moderní době nám poskytuje své vedení. Podporuje také ty, kdo působí mezi lidmi jako poslové, například učitele, spisovatele a umělce všeho druhu. Pomáhá také rodičům a všem, kteří vychovávají děti.

Kniha a 44 vykládacích karet Archanděla Gabriela

Jméno Gabriel znamená Boží síla. Tento archanděl pečuje o vnitřní dítě a duši dítěte v každém z nás, pomáhá při početí dítěte a s plodností, podporuje duchovní růst, pomáhá pochopit vize a pohledy do budoucna, je nám oporou v dobách tíže, vnáší radost... 

V knížečce, která je součástí balení karet, najdete návod k vykládání a významy poselství jednotlivých karet.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas