Opál - cca 337 g

Opál - cca 337 g , 9x9x4 cm . Pozoruhodný kousek pravého slovenského opálu pocházející z oblíbené lokality Lehota pod Vtáčnikom .Opál je od pradávna vnímán jako magický kámen. Dokáže svého nositele ochránit, ale také upozornit na jeho nedostatky. Ty je možné napravit a s opálem duchovně růst. Propojuje nás s kosmickým vědomím a zesiluje naše vize. Přináší jemné, ale silné vibrace a uklidňuje naše emoce. Jeho vibrace podporují chuť do života a překonávat překážky. Naleziště : Lehota pod Vtáčnikom - SR Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje .
Zobrazit více
286 Kč (13,00 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Opál - cca 337 g , 9x9x4 cm 
Pozoruhodný kousek pravého slovenského opálu pocházející z oblíbené lokality Lehota pod Vtáčnikom .

Opál je od pradávna vnímán jako magický kámen. Dokáže svého nositele ochránit, ale také upozornit na jeho nedostatky. Ty je možné napravit a s opálem duchovně růst. Propojuje nás s kosmickým vědomím a zesiluje naše vize. Přináší jemné, ale silné vibrace a uklidňuje naše emoce. Jeho vibrace podporují chuť do života a překonávat překážky.
Naleziště : Lehota pod Vtáčnikom - SR

Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje .

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas