Orgonit budha 6x6cm

Orgonit budha 6x6cm Orgonit “živý kámen” se schopností neutralizovat negativní energii a zemské dráhy, záření, geopatogenní zóny, harmonizovat prostředí do kterého je umístěn, kam se z jakéhokoliv důvodu energie nedostává, nebo je blokována. Čistí vodu a ovzduší od smogu, kyselých dešťů a chemikálií. Má vliv na fyzický i psychický stav lidí, pomáhá přeměňovat stres, strach, deprese, špatnou náladu, snižuje únavu, zlepšuje spánek, detoxikuje a především snižuje škodlivý vliv elektroniky na zdraví. Čistí a nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro uzdravení a správnou funkci organismu. Je prospěšný nejen lidem, ale také rostlinám a zvířatům.
Zobrazit více
698 Kč (31,73 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Orgonit budha 6x6cm
Orgonit “živý kámen” se schopností neutralizovat negativní energii a zemské dráhy, záření, geopatogenní zóny, harmonizovat prostředí do kterého je umístěn, kam se z jakéhokoliv důvodu energie nedostává, nebo je blokována. Čistí vodu a ovzduší od smogu, kyselých dešťů a chemikálií. Má vliv na fyzický i psychický stav lidí, pomáhá přeměňovat stres, strach, deprese, špatnou náladu, snižuje únavu, zlepšuje spánek, detoxikuje a především snižuje škodlivý vliv elektroniky na zdraví. Čistí a nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro uzdravení a správnou funkci organismu. Je prospěšný nejen lidem, ale také rostlinám a zvířatům.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas