Orgonit pyramida ametyst cca 6cm

Orgonit pyramida Reiki ametyst cca 6cm křišťálová pyramida, ametyst, strom života křišťál,měděná spirála jóga,plátky lístkového zlata, orgonitová pyramida pro štěstí zdraví cca 6 cm pomáhá rozptýlit negativní elektronický náboj a přináší pozitivní energii do vašeho systému čakry.
Zobrazit více
698 Kč (31,73 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Proč potřebujete pyramidu Orgon?

Orgonit pyramida Reiki ametyst cca 6cm křišťálová pyramida, ametyst, strom života křišťál,měděná spirála jóga, orgonitová pyramida pro štěstí zdraví cca 6 cm 
pomáhá rozptýlit negativní elektronický náboj a přináší pozitivní energii do vašeho systému čakry. 

Význam složek krystalů. Ametyst: dokáže odstranit negativní energii, pomáhá vyčistit mysl a vyzařuje energii vesmíru. Opály: inspirují inspiraci, fantazii a bohatství. Měděná spirála: Zvyšuje celkovou energii a sílu pyramidy.

 Vyrobeno z ametystu, stromu života, opálového křišťálu, smíchaného s plátky lístkového zlata. S povrchem z pryskyřice. Velikost: 6 × 6 cm. Křišťálová pyramida je kamenem bohatství, věřte tomu a budete mít hodně štěstí.

Pyramidu lze darovat jako energetický dárek, zdravotní dárek, křišťálový dárek, meditační dárek, dárek na jógu přátelům, rodině. Tento pyramidový krystal bude promyšlený dárek k narozeninám, Dni matek, Valentýnu, Vánocům.

Pyramida Orgonit má schopnost nasměrovat energii a zlepšovat životní prostředí těch, kteří ji používají. Krásné a jedinečné provedení, perfektně ozdobí váš pokoj, přináší energii, štěstí a bohatství pro vás a vaši rodinu. Pokud děláte jógu a meditaci, můžete rychleji zadat stav klidu mysli a podpořit své myšlení. Ideální pro meditaci, jógu, pruty, léčení reiki, léčení čakry a duchovní rituály

Význam

Co je opravdu orgonit?

Orgonit, který objevili Don a Carol Croftovi v roce 2000, je léčebný přístroj ze smíchaných organických a anorganických prvků. Obvykle se používají organické katalyzované pryskyřice ze skelných vláken a neorganické kovové piliny. Tyto věci se smíchají v poměru 50-50 a tvarují do pyramidy,  které přitahují negativní energii. Získaná negativní energie je pak přeměněna na pozitivní éterické energie.

Jak orgonit funguje?

Všechno to začalo s Dr. Wilhelmem Reichem, objevitelem éterické energie, kterou později nazval v angličtině „orgone“. Éterická energie je stále přítomna ve vzduchu, který vás obklopuje. Tato energie se nazývá životní energie, chi, prána 4. dimenzionální energie nebo Reiki. Mechanismus působení orgonitu je, že může přitáhnout a odrazit orgonovou energii pomocí organické pryskyřice zatímco kovová část ji naopak odpuzuje. Série přitažení a odpuzení uvnitř orgonitu generuje vyváženou éterickou energii, která je prospěšné pro vaše zdraví. Dr. Wilhelm Reich byl schopen prokázat léčivé účinky jeho objevu, když využil těchto energií k léčení svých pacientů s rakovinou tak, že jen museli sedět uvnitř orgonového akumulátoru při řadě procedur. Manželé Don a Carol Croftovi, pak tento objev vylepšili tím, že vytvořili tvary orgonitů, které nyní můžete mít na stole a tak převést všechnu negativní éterickou energii přítomnou ve vašem okolí na pozitivní aniž byste museli sedět v léčebných akumulátorech.

Většinou lidé používají orgonit pro rovnováhu a posílení energetického pole jejich těla, aby jim pomohl zajistit ochranu proti EMP – negativnímu elektromagnetickému záření, generovanému především počítači a mobilními telefony. Orgonit můžete ovšem použít též za účelem:

  • prohloubení meditace a uklidnění mysli. Lze použít orgonit v podobě šperku či pyramidy.
  • intenzivní a zdravý růst rostlin. Lze použít orgonit v podobě pyramidy či stromečku s orgonitem.
  • odstranění negativní energii na určitém místě. Lze použít všechny formy orgonitu.
  • posílení vaši záměrů, životních představ a cílů. Lze použít orgonit ve formě přívěsku, pyramidy či stromečků z polodrahokamů s orgonitovou základnou.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas