ORTHOCERAS fosilie deska - cca 2371 g

ORTHOCERAS fosilie deska - 22x23 cm - cca 2371 g - Na těchto deskách jsou zkameněliny orthocerasů v zemitých odstínech hnědé. Vyleštěné fosílie jsou ponechány vrostlé na sedimentární hornině. Orthoceras je vyhynulý hlavonožec, který žil před 350-400 miliony let v mělkých mořích na území dnešního Maroka . Živočich žil v podlouhlé kónicky tvarované schránce.Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje . Zasíláme tento vyobrazený kus .
Zobrazit více
896 Kč (40,73 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

ORTHOCERAS fosilie deska - 22x23 cm - cca 2371 g

Na těchto deskách jsou zkameněliny orthocerasů v zemitých odstínech hnědé. Vyleštěné fosílie jsou ponechány vrostlé na sedimentární hornině.  Orthoceras je vyhynulý hlavonožec, který žil před 350-400 miliony let v mělkých mořích na území dnešního Maroka (lokalita Erfoud). Živočich žil v podlouhlé kónicky tvarované schránce.

Charakteristické pro ně byly spirálovitě zavinuté schránky z uhličitanu vápenátého, které se dochovaly petrifikované v mořských usazeninách. 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas