Sardonyx - cca 2308 g

Sardonyx - cca 2308 g - 21x11x10 cm . Sardonyx, vás na první pohled zaujme svým krásným a jedinečným vzhledem.Bývá právem označován také jako kámen síly. Pomáhá vnést do každodenního života nový příval energie. Dokáže také zlepšit náladu nebo se postará o spokojenější partnerský život. Navíc také usnadňuje učení a zvyšuje schopnost koncentrace i soustředění. Dodá vám elán a více chuti do života.Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje .
Zobrazit více
1 306 Kč (59,36 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Sardonyx - cca 2308 g - 21x11x10 cm .  Sardonyx, vás na první pohled zaujme svým krásným a jedinečným vzhledem.Bývá právem označován také jako kámen síly. Pomáhá vnést do každodenního života nový příval energie. Dokáže také zlepšit náladu nebo se postará o spokojenější partnerský život. Navíc také usnadňuje učení a zvyšuje schopnost koncentrace i soustředění. Dodá vám elán a více chuti do života.Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje . 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas