backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0 Kč (0 Eur)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz

Kosmetické poradenství

Kosmetické poradenství

 

Opět skladem
Parfémy Chat d´or

Parfémy Chat d´or

Parfémy nová nabídka

 Shirley May

Platba

Způsoby platby

Náš eshop příjímá platby pouze převodem z účtu na účet a nebo prostřednictvím dobírky způsobem,který evidenci tržeb nepodléhá

Při doručení zboží na adresu, posíláme fakturu -daňový doklad automaticky elektronickou poštou na e-mail, ktrý jste uvedli v objednávce, ihned po potvrzení dodání zboží od dopravní společnosti.

Hotově – dobírkou

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky,případně si zásilku vyzvednete na poště .

Předem na účet -bankovním převodem

Při platbě klasickým bankovním převodem,  Vám automaticky  na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad.

Při tomto způsobu  platby může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby -zboží se expeduje až po připsání platby na náš účet.

je potřeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů od potvrzení objednávky, v opačném případě bude zrušena.

 

 

X

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas