Achát s krystalickým středem - koule - 6,7 cm - cca 336 g

Achát s krystalickým středem - koule - 6,7 cm - cca 336 g - jedná se o koncentricky jemně i hrubě vrstevnatou odrůdu chalcedonu (křemene). Achát není jeden minerál, ale směs proužků křemene, chalcedonu a opálu.Achát je znám, jako stabilizátor. Podpoří vás, když ve svém životě potřebujete stabilitu a uzemnění. Achát dodává neuvěřitelně silné uzemňovací schopnosti. Probouzí v nás sounáležitost s matkou Zemí.Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje . Zasíláme vyobrazený kus .
Zobrazit více
1 315 Kč (59,77 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Achát s krystalickým středem -  koule - 6,7 cm - cca 336 g - jedná se o koncentricky jemně i hrubě vrstevnatou odrůdu chalcedonu (křemene). Achát není jeden minerál, ale směs proužků křemene, chalcedonu a opálu.Achát je znám, jako stabilizátor. Podpoří vás, když ve svém životě potřebujete stabilitu a uzemnění. Achát dodává neuvěřitelně silné uzemňovací schopnosti. Probouzí v nás sounáležitost s matkou Zemí.Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje . Zasíláme vyobrazený kus .

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas