Koule ,špice a ostatní z polodrahokamů

Koule z polodrahokamů jsou oproti jiným tvarům a výrobkům z kamenů velmi charakteristické co se týče využití a účinků na člověka a prostor v němž jsou. Lidé věřili, že na jejích hladkém povrchu mohou spatřit duchy nebo anděly.  Koule nesměruje energii, ale vyzařuje rovnoměrně na všechny strany. Kouli z polodrahokamu lze tedy použít jako harmonizační prvek v místnosti. Ale velmi dobře se také uplatní při relaxaci. Stačí udělat si tichou chvilku pro sebe, vzít kamennou kouli do ruky a kroužením v dlaních absorbovat energii kamene. 

Špice z polodrahokamů používají ldé a především šamani již po celá staletí, tvrdí se o nich, že odvádějí negativní energii a blokády z těla, navracejí sílu a harmonii. V dnešní době se používají předvším k masážním účelům a jsou velice originálním dárkem. 

 U nás najdete široký sortiment léčivých kamenů a minerálů, včetně výrobků z nich, jako jsou pyramidyšpice nebo koule. V nabídce máme jak tromlované, tak surové kameny.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 38
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 38

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas