Malachit koule - 5,7 cm - cca 361 g

Malachit koule - 5,7 cm - cca 361 g - malachit je jasně zelený kámen a má krásnou pruhovanou kresbou jako u achátu kresbou připomínající květy či bubliny. Zelenou barvu Malachitu způsobuje měď, která se vyskytovala v místě ložiska, ve kterém malachit vznikal. Barevnost se může lišit nastavením monitoru nebo displeje .
Zobrazit více
2 629 Kč (119,50 Eur)
Vyprodáno
popis
parametry
soubory a odkazy

Malachit je jasně zelený kámen a má krásnou pruhovanou kresbou jako u achátu kresbou připomínající květy či bubliny. Zelenou barvu Malachitu způsobuje měď, která se vyskytovala v místě ložiska, ve kterém malachit vznikal.

Barevná pruhovaná i květnatá struktura, která připomíná oka na pavím peří, nám ukazuje různorodost života, který je stejně pestrý jako tento drahý kámen a může mít jak světlá, tak i stinná místa. V tělesné rovině funguje malachit jako ochránce ženy. Chrání a pomáhá ženám při menstruačních bolestech i při bolestech porodu, neboť podporuje naše tělo v přirozených procesech sebeuzdravení či regenerace. Malachit podporuje kreativitu a mnohdy ji i svým opravdu zajímavým vzhledem předčí.

Kámen obdařený velikou ochrannou mocí. Probouzí v nás láskucit, rozum, intuici a porozumění. Podporuje obchodní úspěch a vyrovnanost. Doporučuje se brát si ho na cesty, jelikož pohlcuje negativní energie a chrání. Je výborný pro děti, které chrání proti pádům. Vhodný je i na digitální detox - pohlcuje elektromagnetické záření. Podporuje prožití plnějšího a intenzivnějšího života. Podněcuje k dobrodružství a ke změně.

Malachit koule - 5,7 cm - cca 361 g

Vlastnosti a účinky malachitu

Malachit je silný kámen, které je poměrně všestranný. Zklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Potlačuje křeče i menstruační. Podporuje buněčnou strukturu a DNA. Čistí játra, snižuje okyselení organismu. Vhodný je i na cukrovku. Mírní dyslexii. 

Malachit nečištěte solí ani vodou!

Při jakékoliv činnosti malachit v žádném případě neolizujeme ani z něj neděláme elixíry, neboť je pro naše tělo takto jedovatý!

Znamení horoskopu : Býk

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento eshop používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

souhlas
nesouhlas